80 Adet 3D Film Sadece 100TL - 3D nin Keyfine Varın (Kredi Kartına Taksit)

LG yeni monitörüyle gözlüksüz 3D deneyimi sunuyor

3D Makale 23.1.2012 Yorum Yok
LG yeni monitörüyle gözlüksüz 3D deneyimi sunuyor

Gözlüksüz 3D izlemeye yönelik mevcut teknolojiler, büyük çoğunlukla izleyiciyi kısıtlı bir açı ve mesafeye hapsediyor. Ancak LG Electronics tarafından tanıtılan yeni LG D2000 monitör, “göz izleme” adı verilen teknoloji sayesinde seyircinin konumunu ve açısını hesaplayarak daha geniş bir hareket alanında 3D deneyimi sunuyor.

LG D2000’deki göz izleme özelliği, monitöre bağlı bulunan ve kullanıcının göz konumundaki değişiklikleri gerçek zamanlı olarak saptayan özel bir kamera sensör aracılığıyla işlev görüyor. Monitör bu bilgiye göre izleyicinin açısını ve konumunu hesaplayarak, ekrandaki görüntüyü en uygun 3D etkisi yaratacak şekilde ayarlıyor. 2D-3D dönüşüm özelliğine de sahip olan LG D2000, 2D içerikleri anında üç boyutlu görüntüye çevirerek, 3D içeriğin kesintisiz sunumu sağlıyor.
Türkiye pazarına yılın ikinci yarısında sunulacak olan LG D2000 monitörü yorumlayan LG Ev Eğlencesi İş Birimi Monitör Bölümü Başkan Yardımcısı Si-hwan Park; “LG olarak her zaman 3D’nin er geç gözlüksüz işlev göreceğine ve görmesi gerektiğine inandık. D2000, gelecekte bizleri nelerin beklediğinin bir göstergesi durumunda. D2000’in 3D etkisi, gözlüksüz 3D teknolojisi ve bir monitöre dünyada ilk kez uygulanan göz izleme özelliğiyle sağlanıyor. Tek bir birimde bir araya gelen uzak açılı bariyer ile göz izleme özelliği, gözlüksüz izlenebilen 3D içeriklere yönelik yeni ufuklar vaat ediyor” dedi.

Sorry but your country is blacklisted due to high spam amount!
You are not allowed to post any comments!

FORMU DOLDURUN BİZ SİZİ ARAYALIM
Adınız soyadınız : Telefon Numaranız : >>