80 Adet 3D Film Sadece 100TL - 3D nin Keyfine Varın (Kredi Kartına Taksit)

Beş yıl sonra 3D’nin durumu ne olacak?

3D Makale 23.1.2012 Yorum Yok
Beş yıl sonra 3D’nin durumu ne olacak?

Yüksek fiyat aralığı ve uyumlu ürünlerin yetersizliği nedeniyle günümüzde 3D destekli televizyonların çok fazla rağbet gördüğünü söylemek mümkün değil. Ancak Informa tarafından yayınlanan veriler, gelecekte 3D’nin nazaran daha iyi bir portre çizeceğini öne sürüyor. Beş yıl içerisinde 3D yaygınlığının hızlı biçimde artacağını öngören Informa Telecoms & Media, takvimler 2016’yı gösterdiğinde evlerde yüzde 17 oranında 3D destekli televizyon bulunacağını belirtiyor.

Rapora göre günümüzde yüzde 0,2 oranında olan 3D destekli TV kullanımı, 2016’da yüzde 16,9’a ulaşarak toplamda yaklaşık 236 milyon evde 3D teknolojisinin mevcut olmasını sağlayacak. Yine aynı raporda bu büyümenin, müşteri talebinin artması nedeniyle değil, üreticilerin yapacağı değişiklikler yüzünden gerçekleşeceğine dikkat çekiliyor. Üstelik yıl 2016 olsa da, 3D destekli her üç haneden yalnızca birinde 3D içerik izlenecek.

Yeni teknolojiyi destekleyen içeriklerin azlığının yanı sıra, tüketicilerin farklı bir izleme deneyimini de benimsemeye yanaşmadığını belirten Informa, üreticilerin yapması gerekenin 3D teknolojisinin kalıcılığını sağlamak ve müşterileri buna ikna etmek olduğunu vurguluyor. 3DTV satmanın en etkin yolu; 3D’nin en yeni teknoloji olduğuna ve yakın gelecekte herkesin bunu kullanacağına tüketicileri ikna ederek, mevcut televizyonlarını 3D destekli bir set ile değiştirmelerini sağlamak olarak belirtiliyor.

Sorry but your country is blacklisted due to high spam amount!
You are not allowed to post any comments!

FORMU DOLDURUN BİZ SİZİ ARAYALIM
Adınız soyadınız : Telefon Numaranız : >>